İndirim!
Acana Grasslands – Etli Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 13 Kg.
pr-01-28041-1.jpeg

Acana Grasslands – Etli Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 13 Kg.

Acana Grasslands – Etli Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 13 Kg.

6 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 064992543129 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

ACANA GRASSLANDS – ETLİ TAHILSIZ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 13 KG.
Alberta?nın bereketli topraklarını yansıtan ACANA Grasslands, hepsi elimize her gün TAZE olarak geçen yerel kuzu, tane yumurta, canlı yakalanmış balık ve kemikleri alınmış ördek ile zenginleştirilmiştir.
ACANA?nın taze et çeşitliliği köpeğinizin doğal besinini yansıtır ve New Brunswick ringasının cömertçe yapılan infüzyonları kedinizin sağlık durumunu en üst düzeye çıkarır.
İstenmeyen karbonhidratları azaltmak için tahıl içermeyen ACANA, zengin ve doğal bir bitkisel gıda kaynağı olarak yerel meyve ve sebzeler içerir.
Kanada?nın en iyi ve en taze malzemelerinden ödüllü mutfaklarımızda hazırlanan ACANA, köpeğinizin mutlu, sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar. Garanti ediyoruz!
İçeriğimizdeki bileşenleri okuyun, bize hak vereceksiniz!
En yüksek kalitedeki gıdanız, Tabiat Ananın köpeğinizin yemesini istediği besinleri taklit eder.
%60 oranında et ve balık ile zenginleştirilmiş ACANA Grasslands, köpeğinizin et ve proteinden zengin bir gıdaya yönelik geliştirdiği evrimsel adaptasyona uygundur, ayrıca taze et çeşitleri doğal besinin farklılığını ve tazeliğini yansıtır.
Alberta Kuzusu çiftlikte yetiştirilir ve yerel Alberta çiftliklerinden taptaze olarak ulaştırılır
Canlı Yakalanmış Balık kuzey Walleye yerel olarak avlanır ve taptaze olarak ulaştırılır
Kafessiz olarak yetiştirilen Ördek Kanada ördeğimiz kafessiz olarak yetiştirilir ve her gün taptaze olarak ulaştırılır
1. Kalite Yumurtalar yerel prairie tarlalarından her gün taptaze ve sağlam olarak ulaştırılır
İnsan tüketimine elverişli olduğu kanıtlanan yerel içerik bileşenlerimiz gerçek anlamda tazedir dolayısıyla asla donmuş değillerdir ve her gün koruyucu madde içermeksizin elimize ulaşırlar
ACANA Grasslands, bol güneş alan Okanagan vadisinden Kırmızı Enfes elmalar, yerel prairie tarlalarının kara topraklarından balkabağı, Burbank patatesleri ve ıspanak yaprakları gibi meyve ve sebzelerden tam tamına %40 oranında içerecek şekilde zenginleştirilmiştir. Hepsinden sağlığı ve bağışıklık sistemini en üst düzeye çıkaracak güzellik fışkırır.
Köpeğinizin doğal gıdasına uygun olacak şekilde zengin protein ve düşük miktarda karbonhidrat içeren ACANA Grasslands, pirinç ve mısır gibi glisemik değeri yüksek tahıllar içermez.
Uzun süredir obezite ve diyabet ile ilişkilendirilen glisemik değeri yüksek tahıllar, çabuk parçalanıp köpeğinizin kan şekerinde hızlı ve büyük bir artışa sebep olurlar
Tahıl içermeyen ve karbonhidrat değeri düşük olan ACANA, köpeğinizin kan şekerinin uzun bir süre boyunca daha az oranda yükselmesini sağlar; böylelikle, sağlık durumunu en üst düzeye çıkarmak için köpeğin insüline karşı hassasiyeti faydalı olacak bir artış gösterir ve yağ depolaması azalır.
ACANA Grasslandsin her zerresini; bağışıklık sistemi ile köpeğinizin sağlığı ve canlılığının belirtisi olan deri ve tüy yapısını güçlendirmesi için, canlı yakalanmış Kanada Walleye?sinden elde edilen, kaynağını denizlerden alan Omega 3 ile doldurduk.
Ardıç meyvesi, lavanta çiçeği, güneşte kurutulmuş yonca ve nane yaprağı gibi organik deniz sebzeleri ve bitkileri, metabolizmayı güçlendirirken, köpeğinizin sindirim sistemini besler ve kuvvetlendirir.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 15.0000 kg