İndirim!
Acana Wild Prairie Dog – Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 2
27 Kg.

Acana Wild Prairie Dog – Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 2,27 Kg.

Acana Wild Prairie Dog – Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 2,27 Kg.

2 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 064992541231 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

ACANA WILD PRAIRIE DOG – TAHILSIZ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 2,27 KG.
İçeriğinin yüzde 60’ını tamamen et ürünlerinden üretilmiştir. ACANA WILD PRAIRIE, tahıl yerine yöresel meyve, sebze ve bitki çeşitliliği sunmaktadır.
ACANA Wild Prairie Dog (TAHILSIZ)
Ürün özellikleri ;
Mama fabrikamız, verimli çiftliklerinde en üst kalitede besinlerin yetiştirildiği, temiz kuzey göllerinde balıkların tutulduğu ve yetişen bitkiler bakımından doğal çeşitliliğiyle adından bahsettiren Alberta yaylalarının tam kalbinde bulunmaktadır.
ACANA WILD PRAIRIE, hormonsuz tavuk,yöresel yayla yumurtası, kuzey göllerinde yakalanıp dondurulmadan veya koruyucu katkı maddesi içermeyen göl alabalığı ve levreği gibi HERGÜN TAZE OLARAK getirilen yöresel malzemelerin çeşitliliğiyle imal edilmektedir.
Köpeklerin doğal beslenmesini en iyi şekilde sağlamak için karbonhidrat değeri düşük, protein değeri yüksek olan ACANA WILD PRAIRIE, çok lezzetli et içeriklerinden (%60) imal edilmiştir.
Her mama tanesi köpeklerin sağlıklı ve dayanıklı olduğunun dış göstergeleri olan dayanıklı deri ve tüy yapısına sahip olmasına katkıda bulunması amacı ile içine taze balıktan elde edilen Omega-3 (EPA, DHA) dahil edilmiştir.
ACANA WILD PRAIRIE, tahıl yerine yöresel meyve, sebze ve bitki çeşitliliği sunmaktadır.
Mamanın içeriğindeki organik deniz sebzelerimiz, köpeğinizin metabolizmasını geliştirmekte ve hızlandırmakta ayrıca hazmı kolaylaştıran kırmızı ahududu yaprağı, kadife çiçeği içermektedir.
ACANA, Kanada’nın Alberta eyaletinde faaliyet gösteren ödüllü fabrikamızda Kanada’nın en iyi ve en taze maddelerinden imal edilmektedir.
İçeriğimizi inceledikten sonra ACANA WILD PRAIRIE‘nin lezzetli olduğu kadar doğal içeriği sayesinde köpeklerin sağlıklı ve güçlü olmasını sağlayacağı konusunda bizimle aynı fikirde olacağınızı düşünüyoruz.
Mamanın içeriği : Tavuk eti,kızıl patates,kemikleri alınmış tavuk,kılçıksız levrek,alabalık,bezelye,tavuk yağı,güneşte kurutulmuş kaba yonca,tavuk karaciğeri,kılçıksız göl alabalığı, bütün yumurta,somon yağı, tatlı patates, bal kabağı,ıspanak,yeşil şalgam,domates, havuç,elma,organik deniz yosunu,kızılcık ,yaban mersini,ardıç meyvesi ,siyah kuş üzümü,hindiba kökü, meyan kökü,melekotu kökü,boy otu, kadife çiçeği,tatlı rezene,nane yaprağı, papatya,lavanta çiçeği ,yaz kekik otu,biberiye,yüksek kaliteli vitamin ve mineraller.
Ürün analizi : Ham Protein 33,00 %,Ham Yag 17,00 %,Ham Lif 3,50 %,Nem 10,00 %,Kalsiyum 1,30 %,Fosfor 1,10 %,Omega 6 3,50 %,Omega 3 0,60 %,DHA/EPA 0,40 % – 0,10 %,Glukozamin 1000 mg/kg, Kondroitin Sülfat 800 mg/kg, Metabolik Enerji 3725kcal/kg.
  
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg