Köpekleriniz İçin İdeal ACANA Mamaları

Biyolojik Olarak Uygun olan tariflerimiz, köpeklerin ve kedilerin evrimsel uyarlamalarına göre beslenmeleri ve taze ve çeşitli et içerikli diyetler üzerine gelişmesi gereken beslenme felsefesine dayanmaktadır.
Bu nedenle ACANA diyetlerimiz, yüksek kalitede hayvan proteini, beslenme dengeli bir yağ asidi profili, minimal (ve düşük glisemik) karbonhidratlarla ve doğal kaynaklı vitaminler ve kedi ve köpeğinizi tamamen doyuracak mineraller ile doludur - doğanın istediği gibi.

ET VE PROTEİN AÇISINDAN ZENGİN

Tıpkı vahşi kuzenlerinde olduğu gibi, modern köpekler ve kediler keskin dişler, kısa bir sindirim sistemi ve etten protein ve yağ metabolize etmek için geliştirilmiş bir vücutla donatılmıştır.

ACANA'nın proteinlerinin% 75'inden fazla olan et kapanımları hayvan kaynaklı (gluten, patates veya bezelye protein konsantreleri yok) türetilir ve kediniz veya köpeğinizin evrimsel ihtiyaçlarına göre beslenir.

acana-sag

TAZE VE KALİTELİ MAMA

Soğutma, taze etlerimiz için tek muhafaza aracıdır ve çiğ etler, doğal iyiliğini korumak için yoğun sezonda hızlı dondurulur. Taze malzemelerimizin bütünlüğünü korumak için ACANA'yı küçük partiler halinde ve düşük sıcaklıklarda (90C / 195F) işleriz.

Taze etlere en besleyici formda proteinler, yağlar, vitaminler ve mineraller yüklenir. Et içeriklerimiz insan tüketimine uygun hayvanlardan elde edilmiştir.

SINIRLI KARBONHIDRAT VE GLISEMIK

ACANA KARBONHİDRATLARI %30 İLE VE GLİSEMİK YÜKÜ 9 İLE SINIRLAR.
Karbonhidratlar obezite ve şeker hastalığının önde gelen bir nedeni olarak kabul edilirken, konvansiyonel köpek ve kedi maması geleneksel olarak% 50'den daha fazla karbonhidrat içerir.
Daha da kötüsü, çoğu köpek ve kedi maması, pirinc, patates, tapyoka ve çabucak sindirecek nişastalar gibi hızlı karbonhidratlara sahiptir ve obezite ve diyabet ile ilişkili faktörleri artırmak için kan glikozunun yükselmesine ve yağ depolamasına neden olabilir.

Tahıllar, patates, tapyoka ve nişasta içerik maddelerinden yoksun olan ACANA, kan dolaşımına yavaş yavaş giren kararlı kan şekeri seviyelerini yükseltmek ve yağ depolamaya yönelik potansiyelini düşüren, bütün balkabakısı ve balkabagi gibi düşük glisemik meyve ve sebzelere sahiptir.

Acana Köpek Maması