İndirim!
Bosch Adult Fisch & Kartoffel Balikli Ve Patatesli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg
pr-01-752-1.jpeg

Bosch Adult Fisch & Kartoffel Balikli Ve Patatesli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg

Bosch Adult Fisch & Kartoffel Balikli Ve Patatesli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg

3 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: BSC 206 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

BOSCH ADULT FISCH & KARTOFFEL BALIKLI VE PATATESLİ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 3 KG.
ADULT FISH & POTATO, normal aktivite düzeyindeki bütün yetişkin köpekler için dengeli, eksiksiz bir mamadır.
Kilit bir amino asit kaynağı olarak ADULT FISH & POTATO, yüksek kaliteli balık proteini içerir. En iyi şekilde çözünmüş ve yüksek sindirilebilirlikteki patates nişastası, biyolojik olarak tamamıyla yararlanılabilir bir karbonhidrat kaynağı olması nedeniyle çok değerli bir enerji kaynağıdır.Enerji ve protein konsantrasyonunun ayarlanarak midye ekstraktıyla birlikte kullanımı, obesite riskini engelleyerek kıkırdak ve eklemlerin korunmasını sağlar.
ADULT FISH & POTATO, ayrıca hassas köpekler için de uygundur.
-En yüksek kalitede protein (balık eti içeriğiyle)
-Hassas mideler için uygun ve sindirimi kolay (patates)
-Balıktan elde edilen esansiyel yağ asitleri deri ve tüyler için yararlıdır.
(omega-3/omega-6)
 
İçeriği:
Balık unu, hidrolize patates, Taze kanatlı eti, arpa, buğday, hayvansal yağ, mısır,  pancar posası (şekersiz), hidrolize et, maya (kurutulmuş), bezelye, sodyum klorür, potasyum klorür, midye tozu (min.%0.1) (NZ) yeşil dudaklı midye. %0.25 (eklem oluşumu ve kıkırdak oluşumunu destekler.), hindibağ tozu.
Besleme Şekli:
* Kuru yada ıslatılarak tüketilebilir.
İçeriği: Taze kanatlı eti (min.%15), arpa, buğday, hayvansal yağ, mısır, kabuksuz buğday (%5), pancar posası (şekersiz), hidrolize et, balık unu, maya (kurutulmuş), bezelye, sodyum klorür, potasyum klorür, midye tozu (min.%0.1) (NZ) yeşil dudaklı midye. %0.25 (eklem oluşumu ve kıkırdak oluşumunu destekler.), hindibağ tozu.
Analiz:
Ham Protein:%21,5
Ham Yağ:%10,5
Ham Lif:%2.5
Ham Kül:%6
Nem:%12
Kalsiyum:%1.05
Fosfor:%0.85
Sodyum:%0.3
Potasyum:%0.5
Magnezyum:%0.12
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 5.0000 kg