İndirim!
Bosch Junior Mini Küçük Irk Yavru Köpek Mamasi 3 Kg
pr-01-3440-1.jpeg

Bosch Junior Mini Küçük Irk Yavru Köpek Mamasi 3 Kg

Bosch Junior Mini Küçük Irk Yavru Köpek Mamasi 3 Kg

1 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: BSC 207 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

BOSCH JUNİOR MİNİ KÜÇÜK IRK YAVRU KÖPEK MAMASI
Küçük ırkları (erişkin ağırlığı15 kg’a kadar köpek ırkları) büyütürken, uygun pelet büyüklüğü ve şekline sahip ve uygun protein ve mineral içeriği olan, özellikle hazırlanmış bir yavru köpek mamasına ihtiyaç duyarsınız.
JUNIOR MINI, özellikle bu ihtiyacı karşılamak üzere geliştirilmiştir ve dolayısıyla PUPPY mamayı veya küçük ırkların büyütülmesinde sütten kesilmesini takiben kullanılabilecek ideal besindir.
İçeriğindeki midye özütleri kıkırdak ve eklem gelişimini destekler.
Ürün Bilgileri:
Yüksek kalitede sürekliliği olan orta seviyede (%26) protein içeriği
Uygun pelet şekli ve büyüklüğünde
Kıkırdak ve eklemler için midye ekstraktı içeriğiyle.
Besleme Şekli:
kuru yada ıslatılarak tüketilebilir.
Buğday içermez.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 5.0000 kg