İndirim!
Bosch Senior Yaşli Köpek Mamasi 2
5 Kg

Bosch Senior Yaşli Köpek Mamasi 2,5 Kg

Bosch Senior Yaşli Köpek Mamasi 2,5 Kg

1 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: BSC 221 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

BOSCH SENIOR YAŞLI KÖPEK MAMASI
 
SENIOR, 7-8 yaş üstü köpeklerin beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.
Metabolizma ve iç organların üzerindeki yükü hafifletmek amacıyla protein, sodyum ve fosfor oranları önemli ölçüde azaltılmıştır. Daha az aktif olmasının oluşturduğu doğal süreç nedeniyle köpeğin fazla kilo alması riskini azaltacak şekilde enerji içeriği azaltılmıştır (sadece % 6 yağ).
Aynı zamanda, arttırılmış lif içeriği (%7.5 ham lif), köpeğinizin uzun süren bir tokluk hissine sahip olmasını sağladığı gibi bütün sindirim olayını da düzenler.
-Enerji, protein ve mineral içeriklerinin önemli oranda azaltılması
-Optimum sindirim için zengin lif içeriği
-Yüksek vitamin (vitamin E) ve yüksek iz element (selenyum) içeriği sayesinde hücre yaşlanmasını geciktirme etkisi.
Besleme Şekli:
Kuru yada ıslatılarak tüketilebilir.
 
İçeriği: Taze kanatlı eti, arpa, pirinç, mısır, buğday, hayvansal yağ, pancar posası (şekersiz), hidrolize et, balık unu, hidrolize yağ, maya (kurutulmuş), balık yağı, sodyum klorür, potasyum klorür, seliloz lifleri, midye tozu (min.%0.1) (NZ) yeşil dudaklı midye. %0.25 (eklem oluşumu ve kıkırdak oluşumunu destekler.), hindibağ tozu.
Analiz:
Ham Protein:19%
Ham Yağ:6%
Ham Lif:%7.5
Ham Kül:%6.5
Nem:12%
Kalsiyum:%0.8
Fosfor:%0.7
Sodyum:%0.2
Potasyum:%0.5
Magnezyum:%0.13
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

iv>

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg