İndirim!
Bosch Sensitive Lamb & Rice Hassas Deriye Sahip Köpekler Için Kuzu Etli Ve Pirinçli Mama 3 Kg
pr-01-759-1.jpeg

Bosch Sensitive Lamb & Rice Hassas Deriye Sahip Köpekler Için Kuzu Etli Ve Pirinçli Mama 3 Kg

Bosch Sensitive Lamb & Rice Hassas Deriye Sahip Köpekler Için Kuzu Etli Ve Pirinçli Mama 3 Kg

3 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: BSC 204 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

BOSCH SENSITIVE LAMB & RICE HASSAS DERİYE SAHİP KÖPEKLER İÇİN KUZU ETLİ VE PİRİNÇLİ MAMA 3 KG.
 
Köpeklerde bazı mama bileşenlerine karşı intolerans veya alerji olguları gün geçtikçe çoğalıyor ve bu olgular sindirim sistemi, deri ve tüy problemlerine yol açabilir.
Sensitive Lamb & Rice, duyarlı köpekler için eksiksiz bir mamadır.
Ana karbonhidrat kaynağı olarak pirinç ve kuzu etinin birlikte kullanımı sayesinde Sensitive Lamb & Rice’ın alerjen potansiyeli önemli ölçüde azaltılmıştır. Sensitive Lamb & Rice’ın enerji konsantrasyonu (%14 yağ), az bir miktarda tüketse bile köpeğinizin ihtiyacını karşılayacak ve dolayısıyla sindirim sistemine gereksiz yere yük oluşturmayacak şekilde seçilip hazırlanmıştır.
-Buğday ve buğday ürünleri içermez.
-Yüksek oranda pirinç içeriği (en az %37.5)
-Hassas köpekler için özellikle geliştirilmiştir.
Buğday ve mısır içermez.
 
İçeriği:
Kuzu eti, pirinç (glütensiz), arpa, hayvansal yağ, hidrolize et, patates proteini, pancar posası (şekersiz), toz yumurta (kurutulmuş), keten tohumu, selüloz lifleri,  maya (kurutulmuş), sodyum klorür, potasyum klorür, midye tozu (min.%0.1) (NZ) yeşil dudaklı midye. %0.25 (eklem oluşumu ve kıkırdak oluşumunu destekler.), hindibağ tozu.
Analiz:
Ham Protein:%22.5
Ham Yağ:%14
Ham Lif:%2.5
Ham Kül:%7
Nem:%12
Kalsiyum:%1.25
Fosfor:%0.95
Sodyum:%0.3
Potasyum:%0.5
Magnezyum:%0.1
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 5.0000 kg