İndirim!
Chicopee High Premium Yavru Köpek Mamasi 15 Kg
pr-02-53384.jpeg

Chicopee High Premium Yavru Köpek Mamasi 15 Kg

Chicopee High Premium Yavru Köpek Mamasi 15 Kg

1 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: C-3003 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

CHİCOPEE HİGH PREMİUM YAVRU KÖPEK MAMASI 15 KG

Köpeğinizin doğal savunma mekanizmasını desteklemek için B-Karoten, C Vitaminleri içerir. Beyin ve görme gelişimini desteklemeye yönelik DHA, güçlü kemik ve diş yapısı sağlamak için kalsiyum fosfor, sindirime yardımcı olmak için MOS İnülin, esnek bir deri ve ipeksi bir tüy için Omega 3 ve 6 içerir.

İçindekiler:
Kümes Hayvanı Eti, Mısır, Kümes hayvanı yağı, Balık unu, Kurutulmuş Şeker Pancarı Posası, Pirinç, Buğday Unu, Buğday Yan Ürünü, Protein Hidrolizat, Kurutulmuş Yumurta, Keten Tohumu, Kurutulmuş Bira Mayası, Balık yağı, Potasyum Klorit, Sodyum Klorid, Hindiba Özü İnulin 0.10, Maya Özü MOS 0,10

Genel Hatırlatmalar
– Nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.
– Kuru mama ile birlikte sürekli taze ve temiz içme suyu bulundurunuz.

Kargo Teslim Uyarısı: Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı, telefon veya e-posta yoluyla şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ek Bilgi

Ağırlık 15.0000 kg