KÖPEKLER İÇİN EN İYİ SEÇİM: DR.CLAUDER’S

Dr.Clauder, birinci sınıf evcil hayvan gıdaları, takviyeleri ve cilt bakım ürünleri üretmek için modern üretim tekniklerinden yararlanmaktadır. Ancak bu durumda, doğal olarak en yüksek kalitede ve tamamen doğrulanabilir orijinli olan ham maddeler üretim süreci boyunca korunabilir.

Dr.Clauder's sadece Almanya'da üretilmektedir. Üretimi ve dağıtımı bir araya getirmek için bunu stratejik bir avantaj olarak kullanırız. Bu, değerlerimize ulaşmada yer alan tüm faaliyetleri kısıtlı olarak izlememizi sağlar. Hedefimiz kesinlikle organize edilmiş ve ilgili tüm yönleriyle stratejiyi sürekli iyileştirmiştir.

Köpeğiniz için uzun ve sağlıklı bir yaşam için, bünyesinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek besinler tüketmelidir.

Dr.Clauder's olarak köpeğinize kalite standartları içerisinde organizması için gerekli tüm besin ihtiyaçlarını içeren mama sunuyoruz. Ve sevgili evcil hayvanınız için gerekli besinleri karşılamış olum daha sağlıklı bir yaşam sürmesni sağlıyoruz. Özellikle köpeklerle, yaş ve yaşam koşullarına bağlı olarak beslenme ihtiyaçlarında önemli değişiklikler vardır. Dr.Clauder's da ise her yaşa uygun ihtiyacı giderecek besin değerlerine sahip köpek maması vardır. Bu mamaları köpeğinizin yaşına göre kullanarak köpeğinizin ihtiyacı olan protein, vitamin ve mineralleri ona sağlayabilirsiniz.

dr-clauders