İndirim!
Hills Adult Sensitive Skin Deri Hassasiyeti Olan Köpek Mamasi 12 Kg
pr-01-18-1.jpeg

Hills Adult Sensitive Skin Deri Hassasiyeti Olan Köpek Mamasi 12 Kg

Hills Adult Sensitive Skin Deri Hassasiyeti Olan Köpek Mamasi 12 Kg

2 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 00125.0009 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

HILL’S ADULT SENSITIVE SKIN DERİ HASSASİYETİ OLAN KÖPEK MAMASI 12 KG. 

Hill’s Science Plan Canine Adult Sensitive Skin;

Science Plan Canine Sensitive Skin 1 – 7 yaş arası yetişkin köpeklerin ihtiyaç duyduğu besin maddeleri ve enerji ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilmiştir. Deri sağlığı için zorunlu besin maddeleri- vitamin E, omega 3 ve omega 6 yağ asitleri- yüksek seviyelerde içerecek şekilde formüle edilmiştir. Deri sağlığını destekleyerek kuru ve kepekli derinin sebep olduğu tüy dökülmelerini ve kaşıntıları önler. Doğal antioksidanlarla korunan Science Plan Canine Sensitive Skin tam ve dengeli bir beslenme sağlar.

Mamanın İçeriği;
Pirinç, mısır, mısır glüten unu, tavuk, kurutulmuş yumurta, bitkisel yağ, hayvansal yağ (tokeferol ve sitrik asit ile korunmuş), ketentohumu, tavuk karaciğer enzimleri, DL-metiyonin, L-lizin, L-triptofan, biberiye bitkisi özü, beta karoten, vitamin ve mineraller.

Beslenme Tavsiyesi;

Ağırlık (Kg)
Günlük Beslenme Miktarı (gr)
2,250
50 – 60
4,5
75 – 110
9
130 – 175
18
225 – 295
27
295 – 395
36
365 – 495
45
430 – 595


* Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.
* Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
* Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.
* Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 15.0000 kg