İndirim!
Hills Puppy Medium Orta Irk Yavru Köpekler Için Tavuklu Köpek Mamasi 3 Kg
pr-01-3-1.jpeg

Hills Puppy Medium Orta Irk Yavru Köpekler Için Tavuklu Köpek Mamasi 3 Kg

Hills Puppy Medium Orta Irk Yavru Köpekler Için Tavuklu Köpek Mamasi 3 Kg

4 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 00090.0009 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

HILLS PUPPY MEDIUM ORTA IRK YAVRU KÖPEKLER İÇİN TAVUKLU KÖPEK MAMASI 3 KG.
Hill’s Science Plan Canine Puppy Healthy Development Medium Chicken;
Sütten kesilme döneminden 12 aylık yaşa kadar olan yavrular için bütün besin maddesi gereksinimini karşılamak üzere formüle edilmiştir. Büyüme dönemlerinde yüksek seviyeli protein, büyüme ve kas gelişimine yardımcıdır. Kalsiyum ve fosfor, kemik ve dişlerin gelişmesini sağlar. Enerji, yavrunuzun gereksinimini daha az günlük miktarla karşılamak amacıyla arttırılmıştır. Canine puppy ile köpeğinizin hayata daha sağlıklı bir başlangıç yapacağından emin olabilirsiniz. Hamile ve süt veren dişiler de Canine puppy mini ile beslenmelidir. Bu dönemde anneler yavruları için çok büyük miktarlarda besin maddesine ihtiyaç duyarlar. Canine puppy enerjisi zengin formülasyonu annenin kilosunu korumasına yardım eder.

Mamanın İçeriği; Tavuk ve hindi eti, öğütülmüş mısır, soya, hayvansal yağ, kurutulmuş pancar kökü, pirinç, bitkisel yağ, betakaroten, vitamin ve mineraller.

Beslenme Tavsiyesi;

4 Aydan Küçük Yavrular 4 Aydan Büyük Yavrular
Ağırlık (Kg) Günlük Beslenme Miktarı (gr) Ağırlık (Kg) Günlük Beslenme Miktarı (gr)
1 50 1 37
2 100 4,5 173
4,5 111 27 495
9 296 9 197
18 494 18 320
27 445
36 543
45 642
 
* Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.
* Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
* Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız. 
* Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg