İndirim!
Hills Senior Lamb & Rice – Kuzulu Pirinçli Yaşli Köpek Mamasi 3 Kg
pr-01-2385-1.jpeg

Hills Senior Lamb & Rice – Kuzulu Pirinçli Yaşli Köpek Mamasi 3 Kg

Hills Senior Lamb & Rice – Kuzulu Pirinçli Yaşli Köpek Mamasi 3 Kg

2 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 00160.0003 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

Hill’s Senior Lamb Rice +7 Kuzulu Pirinçli Yaşlı Köpek Maması 3 Kg.
 
7 Yaş ve üzeri Tüm ırk köpekler için kuzu etli ve Pirinçli formül, Özellikle tavuk proteğinine alerjik reaksiyon gösteren tüm yaşlı köpekler için.
 
7 yaş ve üzerindeki yaşlı köpeklerin özel besin maddeleri gereksinimini karşılamak üzere formüle edilmiştir. Köpekler yaşlanmaya başlayınca böbrek fonksiyonlarında azalma başlar. Fosforun aşırı miktarlarda alınması, ileri böbrek harabiyetine, fazla tuz böbrek ve kalp problemlerinin daha da kötüleşmesine neden olan yüksek kan basıncına sebep olur. Eklem sağlığı için glukozamin ve kondroitin sülfatla zenginleştirilmiştir. Hills Mature Senior`da bütün bu miktarlar küçük dostunuzun daha uzun süre sizinle birlikteliği için doğru besin maddeleri dengesini sağlamaya yönelik dikkatlice kontrol edilmektedir. 
 
Mamanın İçeriği;
Kuzu Eti, öğütülmüş mısır, pirinç, karaciğer, süt kesiği, kurutulmuş pancar kökü, balık eti, bitkisel yağ, tuz, vitamin ve minareller.
 
Beslenme Tavsiyesi;
Ağırlık (Kg) / Günlük Beslenme Miktarı  (gr)
2,250 / 50
4,5 / 85
9 / 150
18 / 220
27 / 320
36 / 395
45 / 470
 
* Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
* Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.
* Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg