NEDEN HİLL’S MAMA ALMALIYIM ?

Hill's'de çalışan uzmanların her biri sizinle evcil hayvanınız arasındaki özel bağları anlıyor. İşte bu nedenle, ilişkinizin iyi ve sağlıklı kalmasını sağlamak için size en iyi beslenme desteğini sağlamada çok çalışıyoruz.

Evcil hayvanınızın belirli yaş, cins ve tıbbi ihtiyaçlarını karşılamak için besin ögelerinin sağlıklı ve en iyi kalitede olmasını sağlamak için sürekli olarak yenilik yapıyoruz. Bu veterinerlerin neden Hill's köpek mamalarını tercih ettiğini açıklıyor. Sürekli olarak köpekler için gerekli besin değerlerini içerek kaliteli ve sağlıklı mamalar üretmeye çalışıyoruz. Kalite standartları içerisinde ürettiğimiz mamalarımız evcil hayvanlar tarafından çok beğenilmektedir.

DOĞRU BESLENME İÇİN HİLL'S

Doğru evcil hayvan beslenmesinin evcil hayvanların uzun, sağlıklı yaşamlarını yaşamak için hayati olduğuna sıkıca inanıyoruz. Global Pet Beslenme Merkezi'nden gelen araştırmamız, Hills'in dünyadaki evcil hayvanların sağlık ve terapi ihtiyaçlarını tam olarak dengeleyen beslenme için doğru formülleri sağlamamıza izin vererek, arkadaş hayvanların beslenme sağlık bakımında küresel lider yapmasına yardımcı oluyor.

Besin Değerleri

Hills, doğru beslenmenin köpek ve kediler için daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olmasının anahtarı olduğuna inanmaktadır.
En önemli besin maddelerinin genel bir özeti:

 • Su: Herkesin en önemli besindir ve yaşam için zaruridir. Hayvanlar neredeyse tüm yağlarını ve proteinlerinin yarısını kaybedebilir ve hayatta kalabilirler, ancak suyunun% 15'ini kaybederlerse ölüm demektir.
  Bir hayvanın günde tüketmesi gereken su miktarı, kilokalorilerdeki günlük enerji alımına kabaca eşittir. Bu, sağlıklı bir köpek veya kedinin günde vücut ağırlığının kilosu başına normalde 50 ml'ye ihtiyacı olacağı anlamına gelir; Örneğin 4 kg'lık bir kedi için 200 ml.
 • Protein: Proteinler vücuttaki tüm doku ve organların temel yapı taşlarıdır ve tüm doku büyütme, yenileme ve onarım için gereklidir.
 • Mineraller: Memeliler için 18'den fazla mineral elementin gerekli olduğu düşünülmektedir. Tanımı gereği hayvanlar tarafından diyetteki makromineraller daha büyük miktarlarda gereklidir ve eser elementler olarak da adlandırılan mikromineraller çok daha küçük miktarlarda gereklidir.
 • Vitaminler: Vitaminler, yağda ya da suda çözünür olup olmamasına bağlı olarak iki ana gruba ayrılabilir. Ek olarak, vitaminlere benzer iki vitamin benzeri madde grubu da tam olarak hiçbir kategoriye uymaz.
 • Yağda eriyen vitaminler
  Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin K
 • Suda çözünen vitaminler
  Vitamin B Kompleksi, Tiamin (B1), Riboflavin (B2), Piridoksin (B6), Kobalamin (B12), Niasin, Pantotenik Asit, Biyotin, Kolin, Vitamin C
 • Vitamin benzeri maddeler
  L-karnitin, karotenoidler, flavonoidler

hills-banner-sag

vitamin-hills