Kuru Mama Amerikada faaliyet gösteren YSB Enterprise, Inc. firmasının sosyal sorumluluk projesi olarak başladık. Küçük dostlarımız için en iyi mamayı geliştirmek üzere, konusunda uzmanlaşmış akademisyenlerle birlikte uzun süren arge çalışmaları yaptık. Bu çalışmalara YSB Enterprise ham madde, labaratuar ve finans desteği verdik. Kaliteli gıdaların, dostlarımıza ulaşmasını hedef alarak,Kuru Mama markasıyla Türk Üniversitelerindeki Akademisyenlerin çok önemli katkılarıyla birlikte, önce dostlarımız diyerek, Türkiye’de yatırım yapma kararı aldık. Bu kararın ne kadar doğru olduğunu ürünlerimize gösterilen ilgiden gördük.

Bir yılı aşkın sürece, Akademisyenlerimizin desteğiyle en iyisine ulaşmak için çalışıp, bu coğrafyanın iklim şartlarına uygun ürünler çıkartmayı başardık. 6 ay boyunca bu ürünlerimizi ücretsiz olarak dostlarımızla paylaştık. Onların mutluluğu ve sağlıklı gelişimlerini izleyerek bizler ve tüm AR-GE ekibimiz gurur duyduk. Başlattığımız Kıtalar arası lezzet operasyonun sosyal sorumluluk projeleriyle güçlenmesi ve küçük dostlarımıza zihinsel, fiziksel sağlık olarak dönmesi, yıllar Süren AR-GE Çalışmalarımızın meyvesidir.

Kuru Mama dostlarımızın bu dünya üzerinde bizler kadar hakka sahip olduğunun bilincine varmış bir kuruluş olmanın gururunu defalarca yaşamış ve sizlerle birlikte yaşamaya devam edecektir. Unutma, O Seni Bekliyor…
 

dog-computer-working

Misyonumuz
AR-GE çalışmalarını ön planda tutmak, insan ile doğa ilişkisini önemsemek.
Vizyonumuz
Sadece Türkiye değil, dünya pazarlarına da hitap edecek ürünler üretmek, Süt işlemeye yönelik bilgi ve tecrübe ile her geçen gün daha da büyümek.
Önceliklerimiz
Dürüstlük ve güvenirlilik Tüketici odaklı kaliteli ürün hizmeti Katılımcı takım çalışması Yaratıcılık ve inovasyon