La Vital İle Köpeğinizi Sağlıklı Besleyin

Sağlıklı beslenmek her canlının hayatını sürdürebilmesi için gereklidir. Evcil hayvanlarımızın uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için vücudu için gerekli olan tüm protein, vitamin ve mineral değerlerini tüketmesi gerekmektedir. Bu nedenle köpeklerin ihtiyacı olan besin değerlerini içeren mamalar üretilmektedir.

La Vital olarak her köpeğin ihtiyacına göre mamaları kalite standartlarına uygun olarak üretiyoruz. Kaliteli ve taze içeriğe sahip olan mamalarımız köpekler tarafından çok beğenilmekte ve tüketilmektedir. Köpeğinizin doğru beslenmesi için La Vital mamalarını tercih edebilirsiniz.

La Vital'de her gün daha yeni ve kaliteli mamalar için araştırmalar yapılıyor ve üretim aşamasına geçiliyor. Köpeklerimiz için gerekli tüm besin değerlerini içeren mamalar kaliteli ve taze bir şekilde sizlere sunuluyor.

Her Irka Her Yaşa Zengin İçerikli Mama

La Vital mamaları büyük, orta, küçük ırk köpekler için ideal olan besin değerlerini içeren köpek maması üretmektedir. Kuzu etli, balıklı ve daha birçok ürün ile zenginleştirilmiş içeriğe sahip her yaşa özel üretilmiş mamalar ile sizde köpeğinizin sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam geçirmesi için gerekli besin değerlerini tüketmesine yardımcı olabilirsiniz.

vet-sag