İndirim!
Orijen Adult Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 2
27 Kg

Orijen Adult Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 2,27 Kg

Orijen Adult Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 2,27 Kg

2 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 064992032272 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

ORİJEN ADULT TAHILSIZ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 2,27 KG
 Orijen Yetişkin Köpek Maması biyolojik olarak tüm ırk ve boyutlarda olan yetişkin köpekler için uygun bir besindir. Kanada menşeli Orijen mama, yüksek protein kaynağı olan bol taze etten hazırlanmıştır ve  hiç bir tahıl içermez.

Orijen köpek maması, taze Kanada malzemeleriyle, bağımsız bir aile şirketi tarafından Alberta, Kanada?da üretilmiştir. Orijen, biyolojik olarak uygun bir kuru köpek maması olup hayvan beslenmesinde yepyeni bir yöntem izler. Orijen, az hareketten dolayı düşük kalorili beslenmeyi gerektiren günümüzün modern yaşam tarzını dikkate alır ve köpeğin kendi anatomisine uygun beslenmesini sağlar.

 Orijen köpek Maması diğer köpek mamalarından farklıdır:

 * Yüksek protein içeriğine sahip  taze etten üretilmiştir.

* Hiç bir tahıl içermez.

*  Az karbonhidrat içerir.

* Meyve ve sebze açısından zengindir.

* Sağlıklı eklemler için glukozamin ve kondroitin içerir.

* Köpeğin sağlığını geliştirmek için önemli otlar ve probiyotik bakterini içerir.

Tüm cinslere ait erişkin ve köpeklerin doğal ortamda raslayacakları zengin ve çeşitlilik gösteren taze etler, meyveler ve doğal otlardan oluşan dengenin aynısını bir araya getirmektedir.Yüksek protein ve düşük oranda karbonhidrat içeren ORIJEN ADULT taze tavuk, hindi, bütün yumurta ve beyaz balıklar ilave edilerek zenginleştirimiştir. ORIJEN köpeğinizin ihtiyacı olan protein ile dopdolu , veteriner kontrolünden geçmiş uygun et malzemeleri ile ( en az %75)  köpeğiniz için uygun olmayan tahıl ve karbonhidratları içermeyen biyolojik olarak uygun bir beslenme  sunmaktadır.İçinde bulundurduğu  probiyotikler ile alerjik reaksiyonlar ve tahriş riskini azaltır,bağırsakların sindirim kapasitesini arttırır,bağışıklık sistemini güçlendirir,stresin yarattığı olumsuz etkileri azaltarak  sağlıklı  deri ve parlak tüy yapısını korur.

SADECE TAZE ÜRÜNLER ? DONDURULMAMIŞ VE KORUYUCU EKLENMEMİŞTİR.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg