İndirim!
Orijen Puppy Tahilsiz Yavru Köpek Mamasi 13 Kg
9c52b530-bdb8-439a-90bd-07b6d0088965-1.jpeg

Orijen Puppy Tahilsiz Yavru Köpek Mamasi 13 Kg

Orijen Puppy Tahilsiz Yavru Köpek Mamasi 13 Kg

4 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 064992010133 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

ORİJEN PUPPY TAHILSIZ YAVRU KÖPEK MAMASI 13 KG
 
YAVRU KÖPEKLER İÇİN BİYOLOJİK OLARAK UYGUN MAMA
TÜM YAVRU KÖPEKLER DOĞALARI GEREĞİ, ÖNCELİKLİ OLARAK SAĞLIKLI VE BOL ÇEŞİTLİ ETE VE DAHA AZ OLARAK MEYVE, YUMUŞAK MEYVE VE OT İÇEREN BİYOLOJİK BİR BESLENMEYE İHTİYAÇ DUYARLAR.
ORIJEN PUPPY kümes dışında serbest yemlenen Cobb tavuğu ve hindi, sağlıklı yumurtalar ve doğal olarak avlanmış balıkları içeren bir karışımdır. 
Malzemelerin tümü bölgemizden elde edilmekte ve mutfaklarımıza HER GÜN TAZE olarak ulaştırılmaktadır ve böylece yavru hayvanınızı tam olarak besleyecek içeriğe sahiptir.
Tüm yavru hayvanların sağlık ve gelişim için ihtiyaç duydukları zengin besleyici özellikteki proteinler ve yağlarla dolu olan ORIJEN PUPPYnin düşük karbonhidratlı, düşük glisemili formülü, kan şekeri düzeyini dengelemeyi desteklerken aynı zamanda hareket, ilgi ve heyecan dolu yavru hayvanların ihtiyaç duydukları tüm enerjiyi de onlara sağlamaktadır. 
Kanadanın iyi ve en taze hammaddeleri ile tamamen kendi mutfaklarımızda hazırlanan ödüllü ORIJEN, değerli yavru hayvanınızı mutlu, 
sağlıklı ve güçlü tutar kullandığımız malzemelere göz attığınızda bize hak vereceğinizi düşünüyoruz!
ANALİTİK BİLEŞENLER
Taze kemiksiz tavuk, taze tavuk ciğeri, taze bütün ringa balığı, taze kemiksiz hindi, taze hindi ciğeri, taze bütün yumurta, taze kemiksiz alaska balığı, taze bütün somon balığı, taze tavuk kalbi, tavuk kıkırdağı, tavuk ciğeri yağı, tavuk yağı, kırmızı mercimek, yeşil bezelye, yeşil mercimek, güneşte kurutulmuş yonca, yer elması, bezelye li eri, nohut, kabak, balkabağı, ıspanak yaprakları, havuç, kırmızı lezzetli elma, Bartlett armudu, kızılcık, yaban mersini, su yosunu, meyan kökü, melekotu kökü, çemen otu, kadife çiçeği, tatlı rezene, nane yaprağı, sarı papatya, karahindiba, zater, biberiye, Enterococcus faecium.
KATKI MADDELERİ: Vitamin A, vitamin D3, vitamin E, niacin, riboavin, folic acid, biotin, vitamin B12, zinc proteinate, iron proteinate, manganese proteinate, copper proteinate, selenium yeast, Enterococcus faecium.
KALORİ İÇERİĞİ VE DAĞITIMI: ME (hesaplanmış metabolik enerji) 4080 kcal/kg (250ml ya da 120gr kapta 490 kcal) Kaloriler; % 37 protein, % 19 meyve ve sebze ve % 44 yağ ile en üst fiziksel durumu desteklemek üzere dağıtılmıştır.
ANALİZ DEĞERLERİ
Ham protein (min.) 38 %
Ham Yağ (min.) 20 %
Ham Lif (max.) 5 %
Nem (max.) 10 %
Kalsiyum (min./max) 1.3 / 1.6 %
Fosfor (min./max) 1 / 1.3 %
Omega-6 (min.) 3.0 %
Omega-3 (min.) 1.2 %
DHA (min.) 0.6 %
EPA (min.) 0.3 %
Glukozamin (min.) 1500 mg/kg
Chondroitin sulfate (min.) 1200 mg/kg
ORIJEN PUPPY TÜM YAŞAM EVRELERİNDE AAFCO KÖPEK MAMASI BESLENME PROFİLLERİNDE BELİRTİLEN BESLENME DÜZEYLERİNİ KARŞILAMAKTADIR.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 15.0000 kg