İndirim!
Orijen Senior Tahilsiz Yaşli Köpek Mamasi 2
27 Kg

Orijen Senior Tahilsiz Yaşli Köpek Mamasi 2,27 Kg

Orijen Senior Tahilsiz Yaşli Köpek Mamasi 2,27 Kg

2 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 064992042271 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

ORİJEN SENIOR TAHILSIZ YAŞLI KÖPEK MAMASI 2,27 KG
 
” YAŞLI KÖPEKLER İÇİN BİYOLOJİK OLARAK UYGUN MAMA “
YAŞLI KÖPEKLER BİYOLOJİK OLARAK TAZE BÜTÜN ETTEN OLUŞAN BİR BESLENMEYE İHTİYAÇ DUYARLAR ANCAK ÖĞÜNLERİNDE DAHA 
RAHAT BİR YAŞAM TARZINA UYGUN KALORİ DAĞILIMI GEREKİR.
Bölgemizden elde edilmiş olan ve her gün TAZE olarak ulaştırılan, kümes dışında serbest yemlenen tavuk ve hindiler, kümes yumurtaları ve doğal yollarla avlanmış balıklarla dolu ORIJEN SENIOR, tüm yaşlı köpeklerin sağlıklı olmasını destekleyen bir kalori dağılımı ile, yağsız kas kütlelerini korumak için geliştirilmiştir.0
Tabiat Ana?nın köpekleri yemeleri için evrimleştirmiş olduğu, zengin besleyiciliğe sahip etler, yumurtalar ve balıkla (%80) dolu olan ORIJEN?in düşük glisemik formülü istenmeyen karbonhidratları azaltır ve sağlıklı bir vücut ağırlığını ve stabil kan şekeri düzeyini destekler.
Kanada?nın en iyi ve en taze malzemeleri kullanılarak, Kanada’da bulunan ödüllü mutfaklarımızda üretilen ORIJEN, yaşlı köpeğinizi, sağlıklı ve güçlü tutma garantisi vermektedir. İçeriklerimize göz atın ve siz de mutlu olun!
ANALİTİK BİLEŞENLER
Taze tavuk, taze tavuk ciğeri, taze bütün ringa balığı, taze hindi, taze hindi ciğeri, taze bütün yumurta, taze alaska balığı, taze bütün somon balığı, taze tavuk kalbi, tavuk kıkırdağı, bezelyeler, tavuk ciğeri yağı, kırmızı mercimek, yeşil bezelye, yeşil mercimek, güneşte kurutulmuş yonca, yer elması, nohut, kabak, balkabağı, ıspanak yaprakları, havuç, kırmızı lezzetli elma, Bartlett armudu, kızılcık, yaban mersini, su yosunu, meyan kökü, melekotu kökü, çemen otu, kadife çiçeği, tatlı rezene, nane yaprağı, sarı papatya, karahindiba, zater, biberiye, Enterococcus faecium.
KATKI MADDELERİ: 
V itamin A, vitamin D3, vitamin E, niacin, ribo?avin, folic acid, biotin, vitamin B12, zinc proteinate, iron proteinate, manganese proteinate, copper proteinate, selenium yeast, Enterococcus faecium. 
KALORİ İÇERİĞİ VE DAĞILIMI: 
ME (hesaplanmış metabolik enerji) 3710 kcal/kg (250ml ya da 120gr kapta 445 kcal) Kaloriler ; % 41 protein, % 23 meyve ve sebze ve % 36 yağ ile en üst fiziksel durumu desteklemek üzere dağıtılmıştır.
ANALİZ DEĞERLERİ
Ham protein (min.) 38 %
Ham yağ (min.) 15 %
Ham lif (max.) 8 %
Nem (max.) 10 %
Kalsiyum (min. / max.) 1.2 / 1.5 %
Fosfor (min. / max.) 0.9 / 1.2 %
Omega-6 (min.) 2.5 %
Omega-3 (min.) 1 %
DHA (min.) 0.6 %
EPA (min.) 0.3 %
Glukozamin (min.) 1400 mg/kg
Chondroitin sulfate (min.) 1200 mg/kg
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg