İndirim!
Orijen Six Fish Adult  6 Balikli Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 13 Kg
pr-01-25792-1.png

Orijen Six Fish Adult 6 Balikli Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 13 Kg

Orijen Six Fish Adult 6 Balikli Tahilsiz Yetişkin Köpek Mamasi 13 Kg

Stokta yok

Karşılaştır
Stok Kodu: 064992060138 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

ORİJEN SİX  FİSH ADULT  6 BALIKLI TAHILSIZ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 13 KG
 
Yüksek omega-3 yağ astitleri ve düşük karbonhidratlar içeriği ile Orijen Köpek Maması özellikle alerjisi olan köpekler için üretilmiştir ve hiç bir tahıl içermez.

Orijen Yetişkin 6 Balık Köpek Maması taze Kanada malzemelerle bağımsız bir aile şirketi tarafından Alberta, Kanada?da üretilmiştir. Orijen biyolojik olarak uygun bir kuru köpek maması olup hayvan beslenmesinde yeni bir kavram izler.

Orijen, az hareket gereksinimden dolayı düşük kalorili beslenmeyi gerektiren günümüzün modern yaşam tarzını dikkate alır ve köpek anatomisine uygun beslenmesini sağlar.

Orijen köpek Maması diğer köpek mamalarından farklıdır. Ayrıca özellikle çok alerjik ve beslenme hassasiyeti olan köpekler için uygundur:

* Proteğinin tek kaynağı olarak balık içerir.

* Karbonhidratın tek kaynağı olarak patates içerir.

* Taze balıktaki kaliteli protein yüksek oranı köpeğinizin doğal beslenme gereksinimleri karşılar.

* Taze balıktaki yüksek Omega-3 yağ asitleri deri ve tüylerin sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

* Tahıl içermez.

*  Az karbonhidrat içerir.

* Meyve ve sebze açısından zengindir.

* Köpeğin sağlığını geliştirmek için önemli otlar ve probiyotik bakterini içerir.

 

ORIJEN 6 FISH DOG FOOD Altı cins taze dondurulmamış ve insan tüketimine uygun doğal olarak yakalanan yöresel balıklarla dopdolu (chinook,Coho ve Sockeye somonu,Lake whitefish,Göl Alabalığı,Kuzey Walleye,Tatalısu Morina Balığı  ve Ringa Balığı)tüm cinslere ait yetişkin köpek mamasıdır.

Deniz kaynaklı taze omega 3 esansiyel yağ asitleri ile lezzetlendirilmiş ORIJEN köpeğinizin canlılığının dışa vuran sembolü olan tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlamak üzere EPA ve DHA açısından zengindir. İçinde tahıl bulunmayan ve karbonhidrat oranı düşük ORIJEN yerel meyve ve sebze ürünleri yelpazesinin tümünü temin etmektedir.

SADECE TAZE ÜRÜNLER ? DONDURULMAMIŞ VE KORUYUCU EKLENMEMİŞTİR.

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 13.0000 kg