İndirim!
Pedigree Biftekli Sebzeli Küçük Irk Yetişkin Köpek Mamasi 2 Kg
pr-01-26631-1.jpeg

Pedigree Biftekli Sebzeli Küçük Irk Yetişkin Köpek Mamasi 2 Kg

Pedigree Biftekli Sebzeli Küçük Irk Yetişkin Köpek Mamasi 2 Kg

3 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 273155 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

Pedigree Küçük Irk Yetişkin Biftekli Sebzeli Köpek Maması 2 Kg

Köpeğinizin sağlıklı ve mutlu bir yaşam standardında yaşaması için tam ve dengeli beslenme sağlar. Vital koruma kuru mamaları köpeklerin sağlığı için uygun olarak geliştirilmiştir. Tüm küçük ırk köpeklerin ihtiyaçlarına en uygun biçimde formüle edilmiş olup gerekli ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuştur.
Tahıl, et ve hayvansal türevler bir seçimi (hangi sığır kırmızımsı-kahverengi granüller% 4), yağlar (% 0.5 ayçiçek yağı), bitkisel protein özleri, mineraller, Orange% 4 Havuçların dahil bitkisel orijinli türevleri, sebzeler (granüller, bezelye, yeşil granüller% 4)
Besinler ;
Analitik bileşenler (%): 
protein : 23 
Fat : 13 
İnorganik malzemeler : 8 
Ham lif : 2 
Katkı / kg: 
antioksidanlar 
Renklendirme 
Besin katkı maddeleri: 
Vitamin A 7000 IU 
Vitamin D3 770 IU 
Vitamin E 270 mg 
Bakır sülfat monohidrat 16 mg 
Manganez sülfat monohidrat 100 mg 
Potasyum iyodür 1.4 mg 
Çinko sülfat monohidrat 450 mg
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 2.0000 kg