İndirim!
Pedigree Biftekli Ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 2.6 Kg
350218011-0-640×640-1.jpeg

Pedigree Biftekli Ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 2.6 Kg

Pedigree Biftekli Ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması 2.6 Kg

6 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 351198 Kategoriler:

Ürün Açıklaması


PEDİGREE BİFTEKLİ KÜMES HAYVANLI KÖPEK MAMASI 2,6 KG


Yetişkin Köpekler İçin Tam Mama 
Sağlıklı ve mutlu bir köpeğin farkedilmesi çok kolaydır: her gün hayat doludur. Bizim Hayat Dolu Olama Formülümüz, köpeğinizi tam beslenme ve dengeli bileşenler ile yani bir köpeğin gelişmesi için ihtiyacı olan her şey ile destekler.
– Sağlıklı deri ve tüyler: Vitaminler ve yağ asitlerinin verimli karışımı, cildi kaşıntılardan uzak tutar ve tüylerin parıldamasını sağlar. Böylelikle hakettiği göbek sıvamazlamalarından fazlasıyla almayı garanti edecektir.
– Sindirimi kolay: Gerekli oranlarda sindirimi ve emilimi kolay olan et, doygun tahıllar ve sebzeler ile hazırlandı. Bu sebeple köpeğinizin sisteminini yada halılarınızı bozmayacaktır.
– Sağlıklı dişler ve dişetleri: Özel olarak tasarladığımız kıtır parçacıklar, dişlerini ve dişetlerini ömür boyu sağlıklı tutmaya yardımcı olacaktır.
– WALTHAM beslenme uzmanları ve veterinerleri ile geliştirilmiştir.

 

Günlük Beleme Talimatı
Köpeğin Ağırlığı 5 kg 10 kg 15 kg 30 kg 40 kg 60 kg
Günlük Verilecek Miktar 105 gr 175 gr 235 gr 295 gr 490 gr 665 gr

– Eğer Pedigree konserve yada poşet ürünü, Pedigree Complete ile karıştırırsanız, her bir üründen önerrilen miktarların yarısını kullanınız.
– Miktarlar, besin gereksinimini belirtir ve yalnız bilgi vermek amaçlı gösterilmiştir. Bir köpeğin ihtiyaçları, çiftleşmek, aktivite seviyesi ve yaşam koşulları gibi diğer faktörlere göre değişim gösterir. Köpeğinizi Pedigree ile tanıştırırken, 5 günlük bir dönemde aşamalı olarak paylaşınız. Taze içme suyu herzaman mevcut olmalıdır. Serin ve kuru bir yerde saklayınız.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg