İndirim!
Pro Plan Adult Orginal Tavuklu Yetişkin Köpek Mamasi 14 Kg
pr-01-183-1.jpeg

Pro Plan Adult Orginal Tavuklu Yetişkin Köpek Mamasi 14 Kg

Pro Plan Adult Orginal Tavuklu Yetişkin Köpek Mamasi 14 Kg

5 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 12279450 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

PRO PLAN ADULT ORIGINAL TAVUKLU PİRİNÇLİ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 14 KG.

PRO PLAN Yetişkin Köpekler İçin Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması genel sağlığın göstergesi olan bakımlı tüyler, parlak gözler, güçlü kaslar, güçlü bağışıklık sisteminin oluşumuna yardım ederken sıkı ve az dışkı oluşumunu da sağlar.
PRO PLAN Yetişkin Köpekler İçin Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması en yüksek seviyede E vitamini ve antioksidan içeriği ile bağışıklık sisteminin güçlendirirken, kolaylıkla sindirilebilir protein kaynakları ile sıkı ve az dışkı oluşumu sağlar.
Yüksek sindirilebilir protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarında azalma olur. Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler ile daha sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sağlar.
Pro Plan Yetişkin Köpekler için Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması yetişkin köpeklerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla PURINA® veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 1 ve 7 yaş arasındaki yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiş, bir numaralı içeriği gerçek tavuk etinden gelen %27 oranındaki protein içeriği ile zenginleştirilmiş, optimal protein-kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekleyen yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip süper premium köpek mamasıdır.
Vitamin E, C, selenyum ve beta karoten sayesinde daha güçlü anti-oksidan koruma sağlayarak bağışıklık sistemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır. Tavuktan gelen yüksek kalitedeki protein sayesinde antikor gelişimini arttırır.
Yüksek kaliteli protein içeriği ve artırılmış linoleik asit, vitamin A ve çinko sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi deri elastikiyeti sağlar. Esansiyel balık yağları ile daha parlak ve sağlıklı tüylerin oluşumunu sağlar.
Optimum düzeydeki kalsiyum, fosfor ve D vitamini gibi içerikler sayesinde daha güçlü kemik ve daha sağlıklı diş gelişimine destek olur. Doğal glukozamin kaynakları sayesinde yetişkin köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlar.
Analiz:
Ham Protein……………..:%26(En Az), 
Ham Yağ………………….:%16-19 (En Az- En Çok), 
Ham Selüloz……………..:%3 (En Çok), 
Ham Kül……………………:%8,5 (En Çok), 
Su…………………………..:%12 (En Çok), 
Kalsiyum…………………..:%1 (En Az), 
Fosfor……………………….:%0,8 (En Az), 
Sodyum…………………….:%0,4 (En Az), 
HCI’de Çözünmeyen Kül..:%8,5 (En Çok), 
Vitamin A…………………..:15000 lU/kg (En Az), 
Vitamin D3…………………:2700 lU/kg (En Az), 
Vitamin E…………………..:460 mg/kg (En Az)
İçindekiler: Tavuk Eti, Pirinç, Tam Buğday, Kümes Hayvanları Ürünleri Unu, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı, Mısır Glüten Unu, Mısır, Soya Unu, Mısır
Kepeği, Balık Unu, Soya Fasulyesi Unu, Hayvan Sakatatı, Kurutulmuş Yumurta Ürünü, Gliserin, Tuz, Mineraller, Vitaminler, Sarımsak Yağı
Genel Hatırlatmalar
* Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.
* Kuru mama ile birlikte sürekli  taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz.

Ek Bilgi

Ağırlık 15.0000 kg