İndirim!
Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Biftek Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Mamasi 2
5 Kg.

Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Biftek Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Mamasi 2,5 Kg.

Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Biftek Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Mamasi 2,5 Kg.

8 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: 12251945. Kategoriler:

Ürün Açıklaması

PRO PLAN DUO DELICA SMALL ADULT KÜÇÜK IRK BİFTEK VE PİRİNÇLİ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 2,5 KG.
Biftek eti köpeklerin sağlığı ve refahına katkı sağlayan hammaddeler tarafından yapılmaktadır. Köpekleriniz’in dengeli beslenmesini sağlar ve kolay sindirilebilir. Aynı zamanda köpeğinizin beslenme ihtiyacını karşılar.
Pro Plan Duo Delice gayet lezzetli ve kaliteli olup köpeğiniz için sağlıklıdır. Diğer bir özelliği ise dostunuzun sindirim sistemi sağlığını düzenler bağırsak hücrelerini beslemeye yardımcı olur.
Bileşimi:
Biftek ( %15 ), mısır, buğday, pirinç ( %4), buğday unu, kurutulmuş pancar posası, minerallar, mısır unu, yumurta tozu, balık yağı, pro plan glikol.
Analitik Bileşenleri:
Protein %27.0,  yağ içeriği %17.0, inorganik maddelerin içeriği %8.0, ham lif %2.0
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 2.5000 kg