İndirim!
Profine Energy Chicken & Potatoes Tavuklu Ve Patatesli Çalişan Köpekler Için Mama 3 Kg.
pr-01-537-1.png

Profine Energy Chicken & Potatoes Tavuklu Ve Patatesli Çalişan Köpekler Için Mama 3 Kg.

Profine Energy Chicken & Potatoes Tavuklu Ve Patatesli Çalişan Köpekler Için Mama 3 Kg.

7 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: GKMRKMW7 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

PROFINE ENERGY CHICKEN & POTATOES TAVUKLU VE PATATESLİ ÇALIŞAN KÖPEKLER İÇİN MAMA 3 KG.
BESLENME AVANTAJLARI
ENERJİ FORMÜLÜ 
Tavuk proteinleri ve yağları açsından zengindir = yüksek performans için metobolize edilmiş yüksek enerji
BAĞIŞIKLIK 
Bio Plus + prebiyotikler ve fonksiyonlu besinler (A,C,E) = bağışıklık artırıcı
EKLEM BAKIMI
Glucosamine+chondroitine = eklem rejenerasyonu ve hareketlilik
TÜY VE DERİ 
Organik çinko ve Biyotin = zengin, parlak tüy ve sağlıklı deri
ÖZEL BESİN TAVSİYESİ: Köpeğinizin yeteri kadar enerji almasını sağlamak için, günlük oran, artan aktivite seviyesi ya da düşük açık hava sıcaklığına göre değiştirilebilir.
Enerji tavuk ve patates, yüksek performanslı köpeklerin besin ve eklem destek gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.
İÇİNDEKİLER: Tavuk, Tavuk Ciğeri, Patates, Mısır, Kümes Hayvanı Yağı (E Vitamini kaynağı olan karışık Tocopherollerle korunmuştur), Somon Yağı, Doğal Tatlandırıcılar, Kuru ve Sade Pancar Küspesi, Kuru Elma, Bira Mayası, Domates, Yucca Schidigera Özü, Mineraller, Glucosamine Hidroklorid, Kondroitin Sülfat, DL-metionin, L-Lizin, Mannan oligosakkaritler, Fructo-oligosakkaritler, Prebiyotikler, Organik Bakır, Kolin Klorür, Organic Çinko, Organik Manganez, Organik Selenyum, Biyotin, Niasin, Kalsiyum Pantothenate, Vitamin A, Vitamin B12 İlavesi, Riboflavin İlavesi (Vitamin B2 kaynağı), Tiyamin Mononitrat (Vitamin B1 Kaynağı), Pridoksin Hidroklorid (Vitamin B6 Kaynağı), Folik Asit, Vitamin D3, Vitamin E (alfatocopherol).
GARANTİLİ ANALİZ HER 1 KG BAŞINA: Ham protein 33%, Ham yağ 22%, Ham lif 2,5%, Nem 10%, Ham kül 7%, Kalsiyum 1,6%, Fosfor 1,2%
KATKI MADDELERİ: Vitamin A 20000 IU, Vitamin D3 1950 IU, Vitamin E (?-tocopherol) 500 mg, Bakır 18,8 mg, Çinko 107 mg, Selenyum 0,2 mg
METABOLİZE EDİLMİŞ ENERJİ: = 4 379 kcal/kg Omega-6: 3,4% / Omega-3: 0,62%
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 5.0000 kg