Profine İle Köpeğinizi Sağlıklı Besleyin

Profine markası ürettiği mamalarda ırk, cins ve yaşa göre köpekler için gerekli olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerini sağlamaktadır. Profine mamaları dünya üzerinde en yaygın kullanılan markadır. Zengin içeriği ve taze besinler ile üretilen mamalar evcil dostunuz için ideal besin değerlerine sahiptir.

Köpeğinizin sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması için yediği mamalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Kalite standartlarına uygun mamalar kullanarak köpeğinizin besin ihtiyaçlarını gidermelisiniz.

Profine köpek mamaları köpekler için gerekli besinler ile ilgili yapılan son araştırmalar sonucunda kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Profine mamalarının ana gayesi, köpeğinizin hayatı süresince tüketebileceği doğal, taze ve bünyesine yararlı olacak besinleri içeren mamalar geliştirmek ve üretmektir.

AZ TAHILLI SİNDİRİMİ KOLAY MAMA

Mamalarda klasik olarak kullanılan buğday ve arpa gibi tahıllar köpekler için ideal bir besin değildir. Sindirimi zorlaştırmaktadır. Proplan bu soruna çözüm olarak " Az Tahıllı " adı altında içeriğinde patates, domates ve mısır birleşiminden oluştan bir mama geliştirdi ve köpekler tarafından tüketilen bu mama herhangi bir hazımsızlık, sindirim yada bağırsak sorununa yol açmadan sağlıklı bir şekilde gereken tüm besinleri evcil hayvanınıza sağlayacaktır.

Profine Köpek Maması