NEDEN PRO PLAN’I TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Purina® Pro Plan® köpeklerine sağlıklı ve kaliteli mama yedirmek isteyenler için garantili beslenme imkanı sağlar. Sürekli araştırma sayesinde, beslenme uzmanları, veteriner hekimler de dahil olmak üzere 400'den fazla bilim adamı, her yıl köpekler için gerekli besin kaynaklarını içeren mamalar sunmaktadır.

Pro Plan köpek mamaları evcil hayvanınız için gerekli tüm besin değerlerini içermektedir. Köpeğinizin sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması için pro plan mamalarını kullanabilir ve gerekli tüm protein ve vitaminleri köpeğinizin almasına yardımcı olabilirsiniz. Evcil hayvanlarımızla olan bağlarımız, sizin gibi kendi hayatlarını da besler - bu yüzden evde beslenenleri beslemek için her zaman çok uğraşıyoruz. Diyetisyenler de dahil olmak üzere 400'den fazla bilim adamı ekibimiz, her yerde evcil hayvanlardan daha iyi keşifler yapmayı ve formüllerimizin şu anda değil, gelecek yıllardaki evcil hayvanları nasıl etkilediğini görmek için kapsamlı ve non-invaziv araştırmalar yapmayı hedefliyor. Evcil hayvan severler kendileri, evcil hayvanlarınız için en iyisini nasıl istemektedirler biliyorlar.

STANDARTLARIN DIŞINDA, KALİTELİ MAMA

Evcil hayvan gıdaları formülasyonunun insan gıdasından daha sıkı standartlara tabi olduğunu biliyor muydunuz ? Bunun nedeni evde beslenen hayvan yemi bir evcil besin diyetinin tamamını oluşturmasıdır, bu yüzden ihtiyaç duydukları besin maddelerini tamamıyla sunmalıdır. Bu nedenle evcil hayvan gıdaları "tam ve dengeli" ifadesini kullanır.
Her evcil hayvan yeminin evcil hayvanınızın kasesine yakın bir yere gelmeden önce federal (FDA) ve eyalet düzenleyici standartlarını karşılaması gerekir.
Pro Plan Köpek Maması
Purina'da endüstri standartlarını başlangıç noktası olarak görüyoruz. Tüm ürünlerimiz sadece bu standartları karşılamakla kalmıyor aynı zamanda çoğu hayvan için en iyi beslenme şartlarını da karşılıyor.

KALİTE DETAYLARDA

Evcil hayvanınızın beslenmesini önemsemek ve bir evde beslenen evcil hayvanınızın mamasının kaliteli ve teze olduğundan emin olmak için ne tür kalite güvencesi sağladığını merak etmek nasıl bir şeydir biliyoruz. Ne de olsa, çoğumuz evcil hayvan sahipleriyiz. Bu nedenle ürünlerimizin evcil hayvanlar için sağlıklı ve güvenli olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz.
Son 80 yılda güvenilir itibarımızı inşa ettik ve sonraki yüz yıl boyunca bu şekilde kalmasını sağlamak için ekstra yol katettik. Bizim için hayvanlarla ilgilenmeye gelinceye kadar hiçbir ayrıntı gözardı edilemez.
Ürünlerimizin standartların en yüksek seviyesinde olmasını sağlamak için yaptığımız her çalışma kalite standartlarına göre yapılmaktadır.

DAHA LEZZETLİ + DAHA HAFİF + DAHA FAZLA BESİN DEĞERİ

Amacımız, evde beslenen hayvanınızın yemesini istediği ürünleri yapmak ve kolayca sindirebildiklerinden emin olmaktır. Bu nedenle mamalarımızı üretirken evcil hayvanlarınız için sağlıklı ve kaliteli ürünleri üreterek köpeğinize daha lezzetli, besin değeri zengin ve sindirilirebilir mamalar ile beslenmesini sağlıyoruz.

pro-plan-sag-banner