İndirim!
Reflex Balikli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg
pr-01-26027-1.jpeg

Reflex Balikli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg

Reflex Balikli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg

10 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: RFX36 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

REFLEX BALIKLI VE PİRİNÇLİ YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 3 KG
 
Reflex Balıklı Yetişkin Köpek Maması 3 KG
Reflex yetişkin köpek maması, 
* Hayvansal protein kaynağı olarak balık eti unu kullanılmıştır.
* Doğa mucizesi keten tohumu kullanılarak omega 3 & 6 dengesi sağlanmıştır.
* Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır, besinlerin emilimi artırılır.Bağışıklık sistemi güçlendirilir , hayvanların büyümesi ve performansı iyileştirilir.
* Pathogen bağlayıcı mannan oligosakkarit , bağışıklık sağlayıcı B-glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmıştır.
* Sağlıklı deri ve parlak tüyler için bira mayası kullanılmıştır.
* Peynir altı suyu tozu kullanılarak bağışıklık sistemi güçlendirilir.Kaslar, organlar ve sinir hücreleri desteklenir.
* Zengin vitamin içeriği bulunmaktadır.
İçindekiler ; 

İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Balık Unu, Balık Yağı, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Balık Aroması, Pirinç, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası.

Mineraller ; 
Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler ; 

Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 – B2 – B3 (Niasin) – B6 – B12 – B7 (Biotin) – B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan.

Besin Değerleri ;

Protein %26, Yağ % 14 , Selülöz %3.5 , İnorganik madde %8 , HCI’de Çözünmeyen Kül %2, Nem %10, Kalsiyum %1.5 , Fosfor %1 , Sodyum %1.2 , Bakır Sülfat 15mg/kg , A Vitamini 18000 IU / kg , D3 Vitamini 1500 IU/kg, E Vitamini 150 mg / kg , C Vitamini 200 mg / kg.

 
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg