İndirim!
Reflex Kuzu Pirinçli Ve Sebzeli Yetişkin Köpek Mamasi 15 Kg .
pr-01-26016-1.jpeg

Reflex Kuzu Pirinçli Ve Sebzeli Yetişkin Köpek Mamasi 15 Kg .

Reflex Kuzu Pirinçli Ve Sebzeli Yetişkin Köpek Mamasi 15 Kg .

1 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: RFX01 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

REFLEX KUZULU, PİRİNÇLİ VE SEBZELi YÜKSEK KALİTELİ KÖPEK MAMASI 15 KG.
Yüksek kaliteli köpek maması, içeriğindeki kuzu eti, pirinç ve sebze ile köpeğinizin ihtiyacı olan besin değerlerini rahatlıkla karşılayabilmektedir. Sağlıklı bağışıklık sistemi, sağlıklı deri ve tüy yapısı, kemik ve iskelert sistemi ve sindirim sistemine yardımcı olmak için tasarlanmış üstün formüle sahiptir.
Mamanın İçeriği: İşlenmiş hayvansal proteinler, buğday, mısır, hayvansal yağlar, buğday kepeği, mısır gluteni, havuç, mısır, şeker pancarı, ciğer aroması, kurutulmuş kuzu eti, keten tohumu, bira mayası, mineral ve vitaminler.
 
ÖNERİLEN GÜNLÜK TÜKETİM MİKTARI
KÖPEĞİN AĞIRLIĞI ÖNERİLEN MİKTAR
1-5 kg 40-130 gr
5-10 kg 130-210 gr
10-20 kg 210-360 gr
20-30 kg 360-480 gr
30-40 kg 485-600 gr
40-50 kg 600-710 gr
50-60 kg 710-810 gr

 

Genel Kullanım Önerileri
Üretim ve son kullanma tarihleri paket üzerinde yazılıdır. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değerlerini koruyan REFLEX PREMIUM un belirtilen tarihten önce tüketilmesi önerilir.
 
  • REFLEX PREMIUM un üstün lezzetinin korunması için paketin açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak veya kapalı bir saklama kabı içinde, serin ve kuru bir ortamda saklanması önerilir.
  • REFLEX PREMIUM ile birlikte köpeğinizin su kabında daima temiz ve taze içme suyu bulundurunuz.
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 15.0000 kg