İndirim!
Reflex Kuzu Pirinçli Ve Sebzeli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg
pr-01-26024-1.jpeg

Reflex Kuzu Pirinçli Ve Sebzeli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg

Reflex Kuzu Pirinçli Ve Sebzeli Yetişkin Köpek Mamasi 3 Kg

6 adet stokta

SATIN AL
Karşılaştır
Stok Kodu: RFX31 Kategoriler:

Ürün Açıklaması

Reflex Kuzu Pirinçli ve Sebzeli Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

Yüksek kaliteli köpek maması, içeriğindeki kuzu eti, pirinç ve sebze ile köpeğinizin ihtiyacı olan besin değerlerini rahatlıkla karşılayabilmektedir.Sağlıklı bağışıklık sistemi,sağlıklı deri ve tüy yapısı,kemik ve iskelert sistemi ve sindirim sistemine yardımcı olmak için tasarlanmış üstün formüle sahiptir.

Mamanın içeriği:İşlenmiş hayvansal proteinler,buğday,mısır,hayvansal yağlar,buğay kepeği,mısır gluteni,havuç,mısır,şeker pancarı,ciğer aroması, kurutulmuş kuzu eti,keten tohumu, bira mayası.mineral ve vitaminler

Mamanın analizi:Ham Protein 28, Ham yağ 17

Günlük Besleme Tablosu:

Ağırlık                  Günlük mama miktarı

  1-5Kg                        50-100 Gr
5-10 Kg                     110-150 Gr
10-20Kg                     150-250 Gr
20-30Kg                     250-360 Gr

 

Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

Ek Bilgi

Ağırlık 3.0000 kg