Sağlıklı ve Kaliteli Mama Üreticisi: Royal Canin

Dünyadaki en iyi, en kaliteli evcil hayvan yemeğini formüle etmek, basit bir görev değildir. Kedi mama formülümüzün ve köpek maması formülasyonlarının her biri, farklı bedenler, yaşlar, ırklar ve yaşam biçimlerinin kedileri ve köpekleri için ve spesifik ihtiyaçları olan en etkili beslenme sağlamak için hassas denge içerisinde tedarik edilebilen 50'den fazla besin maddesi ile oluşur.

Sağlıklı Beslenme İçin 4 Hedef

Bilime odaklanma, hayvanı formülasyon sürecinin merkezine getirir ve kullanılan bileşenler, besinlerin besin içeriğini en iyi duruma getirmek için her zaman seçilir.
  1. Vücut Geliştirme Ve Bakım: Amino asitler, mineraller, vitaminler ve yağlı asitler sağlıklı fiziksel gelişim ve bakım için temel beslenme gereksinimlerini karşılar.
  2. Enerji Temini: Protein, karbonhidratlar ve yağ kedilere ve köpeklere enerji sağlar.
  3. Korunma: En iyi antioksidanlar, prebiyotikler, lif ve esansiyel yağ asitleri, böbrek sorunlarına, sindirim problemlerine, yaşlanmanın etkilerine ve diğer yaygın sağlık konularına yardımcı olur.
  4. Özel Bakım: Kedilere ve köpeklere belirli sağlık sorunlarından kurtulmalarına yardımcı olmak için çok özel besinler belirli formülasyonlarda sınırlandırılabilir veya eklenebilir.

Diğer Markalardan Farkı Ne ?

Royal Canin'de, evcil hayvanların insanlar olmadığı kanaatine göre yaşıyoruz; Kendilerinden belirgin farklı benzersiz beslenme ihtiyaçlarına sahip benzersiz hayvanlardır. Kapsamlı araştırmalarla, bu ihtiyaçları tespit ettik ve kediler ve köpekler için - büyük ya da küçük, genç ya da yaşlı, melez ya da karışık cins için formüle edilmiş premium Sağlıklı Beslenme ürünlerinin tam bir çizgisini oluşturduk. Çünkü en iyi kalitede beslenme ile beslenebileceğimizi biliyoruz; hayvanların olabildiğince sağlıklı ve güzel olmasına gerçekten yardımcı oluyoruz.

Optimal Kalite ve Gıda Güvenliği

Royal Canin, çok tutkulu evde beslenen hayvan sahiplerine ev sahipliği yapar ve sizin gibi, evcil hayvanlarımızın sağlığını çok ciddiye alırız. Sağlık Beslenmesinde yeniliklere ve hizmet ettiğimiz kedi ve köpeklerin hayatlarını iyileştirmeye kararlıyız. Kalite ve gıda güvenliği sistemlerimiz en son teknolojidir ve bu şekilde kalmalarını sağlamak için yeni teknolojiye yatırım yapmaya devam edeceğiz.
  • Tedarikçilerimiz, ilk alımımızda bitmeyen titiz bir süreçle seçilir - kedilere ve köpeklere gıda yapmak için kullandığımız malzemelerin emniyetini ve kalitesini sağlamak için üretim tesislerimize gönderilen her gönderiyi test ederiz.
  • Salmonella, melamin ve mikotoksinler için yapılan testler de dahil olmak üzere, her fabrikada her ay binlerce kalite kontrolü yaparız
  • Sahip olduğumuz bitkilerde sattığımız her diyeti üretiyoruz ve bitkilerimiz Kalite Yönetimi sertifikalı ISO 9001: 2008 ve Gıda Güvenliği için ISO 2000 sertifikalı.
  • Müşterilerimize gönderilmeden önce tamamlanmış tüm ürünler üzerinde testler yaparız.
Ülke çapında veterinerlik hastanelerinde ve evcil hayvan özel perakendecilerinde bulunan tüm ROYAL CANIN® kedi ve köpek mamasının evcil hayvanlarınızın keyfini çıkarması için güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Kalite standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Royal caninroyal-canin-banner